záhadná GEO10: Clovece nehnevaj sa

archivovaná
Súradnice:pre zobrazenie súradníc je potrebné byť prihlásený.
Waypoint:GC24WHC
Založil:9264, 10.3.2010
Obtiaž./terén:5 / 5
Veľkosť:bežná (bežná)
Obľúbenosť:
bikes allowed stealth required available in winter available 24-7 dogs allowed motorcycles allowed
.com Otvoriť na .com | Pridať log | Diskusia (0)

Prihláseným užívateľom sa táto reklama nezobrazuje.


Kes patri do serie "arte". Ocakavajte preto netradicnu kesku.

Takmer kazdy z nas pozna tuto hru. Hru vymyslel v roku 1907 Nemec Josef Friedrich Schmidt. Od roku 1914 seriovo vyrabana hra bola predana viac nez 60 milionkrat. Cielom Clovece nehnevaj sa je dostat vsetky styri figurky zo startoveho pola na cielove polia. Po hodeni sestky moze figurka odstartovat. Pritom musia figurky raz obist vsetky polia, bez toho, aby ju super nevyhodil. Pocet prejdenych poli sa urci hodom ocislovanej kocky. Ak padne sestka, hrac moze opakovat hod a posunut sa o sucet padnutych hodov. Zdroj: Wikipedia.

clovece nehnevaj sa

Ku keske: Suradnice kesky vas privedu na detske ihrisko. Tam kes nenajdete. No mozete sa tam ist hrat so svojimi detmi. Touto keskou chcem pripomenut, ze i geocaching je len hra. V kazdej hre obcas vyhrame a obcas prehrame. A preto, clovece nehnevaj sa ak nevies vyriesit alebo odlovit tuto kes. :-D Pre odlovenie kesky odporucam 2 - 4 hracov aby ste si mohli lepsie vychutnat finalku. Tu najdete tu. N 49° 14.??? E 018° 43.???.
Suradnice si mozete skontrolovat tu: Geochecker.com.

EN: GEO10 Ludo (Don't be angry Man)

Almost everyone knows this game. This game was invented by Josef Friedrich Schmidt from Germany in 1907. Since the 1914 the series produced game has been sold more than 60 million times.

To the cache: Coordinates of the cache will take you to the playground. You will not find the cache there. But you can go there and play with your children. I would like to remind you, that geocaching is just a game. In every game we sometimes win and sometimes lose. Therefore, don't be angry Man, if you can't resolve or find this cache. :-D I recommend 2 to 4 players for finding the cache so you can better enjoy the final cache. The cache you can find here. N 49 ° 14th?? 018 ° E 43rd??.

Pomôcka: [odkóduj]
mnpav bq mygrw, uber i fgebzr, ohqr fgnpvg 4 zrgebil...,
fgneg sebz gur lryybj, gbc bs gur gerr, vg jvyy or rabhtu sbhe-zrgre ...

Sponzori
Správy zo sveta GPS
SvetGPS.sk
Vyhrajte GPS navigáciu Garmin Nuvi 40
Pokiaľ ste sa už aj vy v minulosti cítili stratení a navigácia v aute by vás zachránila, máme pre vás jedinečnú možnosť urobiť s tým niečo.

Slovak Geocoin 2012
30.3.2013 - Defintivne všetky mince (niečo viac ako 400 ks) boli predané, ďakujeme za záujem!

Presné mapy Slovenska naozaj zadarmo!
FreemapSlovakia už niekoľko rokov zadarmo ponúka vektorové digitálne mapy Slovenska, spolu s materským projektom OpenStreetMap aj mapy celého sveta.

TomTom Via
Via prináša niektoré funkcie špičkových modelov do nižšej kategórie - bez kompromisu v kvalite či užívateľskom komforte

Prispejte turistickými POI bodmi
Rozhodol som sa vytvoriť databázu bodov záujmu pre GPS turistických a cyklo tras Slovenska.

Poklady.com
Geocaching v karibiku
Když jsme před čtyřmi lety poprvé přiletěli na ostrov Roatán, měl jsem sebou samozřejmě GPSku. Jak jinak. Míval jsem tehdy mnohem víc času na hledání i psaní. Téměř čtyři roky jsem na Poklady nic nenapsal :-( Sakra! Polepším se!

Expedice Go West
(Brno – Praha – Mariánské Lázně – Planá – Plzeň a zpět)

Kterak jsem se na Boží hod ztratila s GPSkou.
Pro začátek bych měla uvést, že jsem studentkou gymnázia a že mi v době této příhody bylo deset. Jo a v Bohnicích doopravdy nebydlím. Bydlím na Barrandově poblíž filmových ateliérů.

Mapa keší ČR a Praha
marekl si trošku "pohrál" s databází keší v ČR a tady je výsledek.

Vliv gravírování na molekulární strukturu větvového suku
Mnoho kačerů se již bezpochyby setkalo se skutečností, že pokud do kešky vloží libovolný počet CWG, po určité době se jejich počet ustálí na nulové hodnotě.


Hore 

© www.navigator.sk - GPS navigácia, 2005, last update 23.05.2012 01:50 CET    RSS